Wersja rozwojowa

Tutaj można ściągnąć wersje testowe TimeOff'a


Wydanie "finalnej" wersji zazwyczaj poprzedzają testy, sprawdzające czy nowe rzeczy działają należycie i czy przez pomyłkę nic nie popsułem w starych.

Ponieważ właściwie każda konfiguracja sprzętowo-programowa potrafi się różnie zachować stwierdziłem, że warto skorzystać z pomocy użytkowników programu TimeOff, aby maksymalnie zmniejszyć możliwość wystąpienia zakłóceń w pracy "finalnej" wersji.

Aktualnie do pobrania jest testowa wersja TimeOff 1.3 ALFA 2, która została już przetestowana przeze mnie oraz moich znajomych (big thx) i nie powinna zachowywać się dziwnie. W stosunku do ostatniej stabilnej wersji (1.2 BETA 3) zmieniony zostal system wykonywania działań po zakończeniu odliczania. Oprócz klasycznego zamknięcia możemy wstrzymać pracę komputera, zahibernować go, zrestartować oraz wylogować aktualnego użytkownika. Dodatkowo domyślny tryb wyłączania komputera rozpozna, jaki mamy system i zastosuje optymalny algorytm. Zaawansowani użytkownicy mogą (w razie potrzeby) wymusić algorytm zamykania dla serii NT lub 9x.

Bardzo chciałbym wydać kolejną stabilną wersję z okazji 10000 (dziesięciotysięcznej) odsłony strony programu, co powinno nastąpić na przełomie października i listopada. Jednak będzie to w dużej mierze zależne od tego, czy dostanę wystarczająco dużo raportów potwierdzających (lub nie ;-) ) prawidłowe działanie TimeOffa na różnych systemach. Dlatego też

proszę o szeroki odzew, jak sprawuje się nowa wersja

na stały adres timeoff MAŁPA wp KROPA pl . Szczególnie mile widziany będzie mail od kogoś z Windows 2003 (do tej pory nie miałem gdzie sprawdzić), ale generlanie proszę o informacje ze wszystkich systemów.

Pobieranie:

TimeOff 1.3 ALFA 2 - Binarka wersji rozwojowej - 300 KB (2004.09.17)  Nowości

Instalacja:

Ponieważ jest to wersja ALFA, nie posiada ona własnego instalatora. Powyzszy plik zawiera spakowaną RARem (z opcja samorozpakowywujacego sie archiwum) binarkę. Aby ją uruchomić należy pobrać najnowszą stabilną wersję (aktualnie 1.2 BETA 3) i po jej zainstalowaniu podmienić plik timeoff.exe na nowy.

UWAGA!!! Zalecam zrobienie kopii oryginalnego pliku .exe, na wybadek, gdybyśmy chcieli wrócić do starszej wersji

Glówne zmiany: